Rusza Puchar Ligi

W niedzielę doznaliśmy sromotnej porażki chociaż aż tak wysoka przegrana nam się nie należała. Ale nie będziemy płakać. We wtorek o 19:00 trening a już w Czwartek o 18;40 na boisku ORLIK w PSZCZYNIE ruszamy z Pucharem Ligi. Los chciał abyśmy zagrali z Bananami, Wszyscy znamy drużynę Cicinio i Benka , chociaż to drużyna z 3 Ligi to na pewno nie będzie łatwo , bo znając Benka,Cycka,Erniego  jak i resztę ekipy to nie odpuszczają do końca a z Cyckiem to trzeba uważać na nogi, bo choć to fajny kolega to na boisku nie zna litości :-)

Nasz atutem powinien być większy spokój i mocny zgrany skład, najlepiej jeśli się uda to rozstrzygnąć to w pierwszym meczu , pod warunkiem ze frekwencja dopisze. Oby nas było jak najwięcej